
U moet minstens 18 jaar oud zijn om deze website te betreden.
Bevestig alstublieft uw leeftijd.
Gratis Goodies ✔️ Snelle en discrete verzending! ✔️ Gratis verzending vanaf €35,- ✔️ Support Ma-Vrij 10:00 - 16:00
Met het Entoog Met Lancetpunt – 50 mm werk je uiterst precies bij het verplaatsen van mycelium of het aanbrengen van sporen op agar. Dit kleine maar onmisbare instrument is perfect voor elke kweker of mycoloog die steriel en gecontroleerd wil werken. Of je nu werkt in een kweekruimte of een laboratorium, dit entoog komt altijd van pas.
Ideaal voor het schrapen van sporen en verplaatsen van mycelium
Gemaakt van hittebestendig NiCr 80/20 metaaldraad
Geschikt voor sterilisatie in een autoclaaf
Perfect voor steriele werkomgevingen
Compact en handig formaat voor nauwkeurig gebruik
Het entoog is vervaardigd uit NiCr 80/20 verwarmingsdraad, wat staat voor een legering van nikkel en chroom. Deze combinatie zorgt voor een uitstekende hittebestendigheid en duurzaamheid.
Gebruik het entoog om voorzichtig sporen van een paddo-cap te schrapen en deze op een agarplaat aan te brengen. Ook kun je er kleine stukjes mycelium mee overzetten naar een andere voedingsbodem. Het gereedschap is bestand tegen hoge temperaturen en kan eenvoudig worden gesteriliseerd, bijvoorbeeld in een vlam of autoclaaf.