
U moet minstens 18 jaar oud zijn om deze website te betreden.
Bevestig alstublieft uw leeftijd.
Gratis Goodies ✔️ Snelle en discrete verzending! ✔️ Gratis verzending vanaf €35,- ✔️ Support Ma-Vrij 10:00 - 16:00
De Opblaasbare Monotub - Boomer Shroomer maakt het supermakkelijk om thuis je eigen paddenstoelen te kweken. Of je nu net begint of al wat ervaring hebt: dit slimme en ruimtebesparende systeem geeft je alles wat je nodig hebt voor een succesvolle kweek. Ideaal voor magische soorten, medicinale paddenstoelen of culinaire favorieten zoals shiitake en oesterzwammen.
Deze gepatenteerde opblaasbare monotub is ontworpen voor gemak, efficiëntie en topresultaten. Dankzij het slimme ontwerp hoef je niet te boren, lijmen of zelf iets in elkaar te zetten. De transparante wanden laten je alles volgen zonder te storen en de verstelbare luchtfilters zorgen voor een optimaal kweekklimaat. Ook het schoonmaken en opbergen is een fluitje van een cent. Even leeg laten lopen en je schuift ‘m zo in de kast.
De Boomer Shroomer Inflatable Monotub werkt als een compacte kweekkamer, maar om er het maximale uit te halen heb je een paar essentials nodig:
Reinigingsalcohol (70%) – Voor het goed schoonmaken van de tub, je materialen én jezelf. Hygiëne is cruciaal bij het kweken.
Volledig gekoloniseerde spawn – Dit is de basis voor je kweek. Je kunt kiezen uit verschillende vormen:
Graanzakken die al zijn gekoloniseerd met bijvoorbeeld cubensis liquid culture
Een gebruiksklare kit van Mondo, FreshMushrooms, all-In-One of Mystic Fungi
Substraatmix – Aanbevolen voor het kweken van cubensis. Een verhouding van 2 delen substraat op 1 deel spawn werkt het best.
Geen gedoe met zelfbouw: plug-and-play ontwerp
Compact op te bergen: slechts 10 cm dik als je hem laat leeglopen
Slim waterbeheer: met handig afvoergat onderin
Goede luchtcirculatie: met rode pluggen en witte filters
Transparant: volg het groeiproces zonder te openen
Minder zijgroei: dankzij meegeleverde binnenvoering
De monotub is een complete, opblaasbare kweekkamer met:
Verwijderbare voering
10 rode pluggen (voor de groeifase)
10 witte luchtfilters (voor de oogstfase)
Afvoergat aan de onderzijde
Ventiel om de tub op te blazen
Duidelijke gebruiksinstructies
Voorbereiden
Blaas de tub op (duurt ±2 minuten). Reinig je handen, armen en de binnen- en buitenkant van de tub met 70% alcohol. Behandel ook de rode pluggen en plaats ze in de openingen.
Mix maken
Meng je volledig gekoloniseerde graanbroed met een vochtige substraatmix (test met een knijp: 1-2 druppels water is perfect).
Vullen
Vul de tub met het mengsel van broed en substraat. Meng en druk licht aan om luchtbellen te verwijderen.
Groeifase (7–14 dagen)
Bewaar bij 21-24°C. Wacht tot het mycelium ongeveer 80% van het substraat heeft overgenomen.
Oogsten
Vervang de rode pluggen door de witte filters. Ventileer dagelijks 10 seconden. Oogst wanneer het vlies onder de hoed loslaat.
Herstarten
Voeg 1-2 liter water toe, laat 2 uur intrekken, tap af en start opnieuw. Goed voor 3-5 oogsten.
Zie video voor meer instructies:
1 opblaasbare monotub (herbruikbaar)
10 rode pluggen
10 witte luchtfilters (2,54 cm)
Verwijderbare voering
Ingebouwd afvoergat
Installatiehandleiding